Bohaterowie.
Skyler Anne Forrester


Osiemnastolatka mieszkająca w Londynie wraz z babcią. Jest dość szalona i stawia na swoim. Dobrze się uczy. W tym roku kończy szkołę i zamierza pójść na studia do Oxfordu. Ma dwoje przyjaciół,
Robyn i Adama. Uwielbia zwierzęta i pomaga w schronisku. Jej rodzice zginęli w wypadku samochodowym, kiedy miała 13 lat.

Robyn Valerie Foutley

18-latka z Londynu. Mieszka z bogatym ojcem w ogromnej willi. Jej mama mieszka ze swoim nowym mężem.
Jest bardzo troskliwa i kochana. Zawsze głodna. Umie walczyć o swoje. 
Uwielbia żartować i rozśmieszać innych. Jest osobą godną zaufania.Adam Avada

Osiemnastolatek również mieszkający w Londynie. Przyjaciel Val i Sky. Pięknie szkicuje i maluje. Wybiera się na studia plastyczne. Jest kreatywny i zabawny. Skrycie podkochuje się w jednej ze swoich przyjaciółek.
Harry Edward Styles

Osiemnastolatek pochodzący z Holmes Chapel, jednak obecnie mieszka w Londynie. Uwielbia swoją kotkę, Molly. Miły i uczciwi chłopak. Umie walczyć o swoje. Zawsze pomaga przyjaciołom. Uważany jest za flirciarza, jednak jest słodkim romantykiem czekającym na tą jedyną. Jego sława jest dla niego uciążliwa, gdyż uważa to za chore, że menadżerowie kierują nimi jak lalkami. Ma czwórkę najlepszych przyjaciół, z którymi jest w zespole. 
Niall James Horan


Dziewiętnastolatek pochodzący z Mullingar (Irlandia). Mieszka w Londynie. Głodomor zespołu. Lubi wszystko, co jadalne. Jest słodkim i zabawnym chłopakiem. Uwielbia swoich fanów. Jego ulubioną knajpą jest Nando's. Uwielbia tam przesiadywać wraz z przyjaciółmi.


Louis Wiliam Tomlinson


Jest najstarszy z zespołu (21 lat), jednak jak wszyscy mówią zachowuje się na 5 lat. Pochodzi z Doncaster. Uwielbia rozśmieszać innych i jest w tym bardzo dobry. 
Jest wspaniałym przyjacielem. Często daje rady, które na pierwszy rzut oka są bezsensowne, jednak mają one swój ukryty sens, który zazwyczaj okazuje się prawdą. Uwielbia jeść marchewki. Boi się gołębi i nazywa je Kevinami. Spotyka się z Eleanor.
Liam James Payne


Dziewiętnastolatek mieszkający w Londynie. Uważany za najbardziej rozważnego członka zespołu. Często zwą go Daddy. Uwielbia bajki disneya i wszystko co z tym związane, zwłasza Toy Story. Z niewiadomego powodu boi się łyżek. Spotyka się z tancerką, Danielle.
Zayn Javadd Malik

Ma dziewiętnaście lat i pochodzi z Bradford. Uwielbia wszystko, w czym może się przejrzeć. Zwłaszcza swoje lusterka. Mimo tego nie jest narcyzem. Jest za to wspaniałym przyjacielem. 
Nie umie pływać, jednak mówi, że gdyby ukochana osoba się topiła wskoczyłby do wody. Spotyka się z jedną z piosenkarek zespołu Little Mix, Perrie Edwards. 

Dakota Webster


Sprytna i wredna osiemnastolatka mieszkająca w willi pod Londynem. Chodziła do klasy ze Skyler i Robyn. Dziewczyny nienawidzą się od pierwszej klasy podstawówki.
Jest bardzo przebiegła i dwulicowa. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz